Aina Travel

Opublikowane przez admin w dniu

Aina Travel Sp. z o.o., która jest najpopularniejszym serwisem świadczącym usługi wizowe w Polsce. Oprócz pośrednictwa wizowego rezerwujemy również noclegi, loty, promy, busy, pociągi; ubezpieczamy podróże, legalizujemy dokumenty i wynajmujemy samochody. Robimy wszystko, by Twoja podróż była zorganizowana na najwyższym poziomie!

Firma współpracuje z biurami podróżniczymi? Oferujemy współpracę w zakresie pośrednictwa wizowego. Współpraca z nami to prosty i bezpieczny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Zarabiasz nawet 30%.

Ty możesz możesz się skoncentrować na organizacji fajnych wycieczek, my załatwimy za Ciebie wszelkie formalności wizowe.

Jesteśmy jednym z pierwszych w Polsce serwisów pośrednictwa wizowego do wszystkich krajów, działamy już od 2005 roku. Jako jedyna firma w Polsce, stworzyliśmy specjalne formularze wizowe on-line. Co roku przybywa nam coraz więcej zadowolonych Klientów (obecnie ponad 108 000).

Zobacz jak łatwo załawić wizę.

Wypełnij na próbę (wpisując testowe dane) wnioski o:
wizę do USAwizę do Rosji lub wizę do Indii.

Jak wygląda współpraca?

To bardzo proste. Dostajesz od nas indywidualny kod rabatowy, którego używasz na naszej stronie przy wypełnianiu wniosków o wizy.


1 Komentarz

Hania Zieleźnik-Rybak

Hania Zieleźnik-Rybak · 18 października 2017 o 21:21

Agencja wizowa.
Współpraca od lutego do kwietnia 2017, firma zamówiła u mnie dwa artykuły, zaproponowali płatność barterową, ale nie było sprzeciwu ani problemów z płatnością pieniężną. Umowa i przelew poszły szybko, komunikacja z biurem jest bardzo dobra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *