#BloggersHelpWorld: blogerzy pokazują jak żyć ekologicznie!

Opublikowane przez Patryk Tarachoń w dniu

Weź udział w inicjatywie, oznaczając swoje wpisy hashtagiem #BloggersHelpWorld! Pokaż, że można żyć w zgodzie z naturą, nabywając ekologiczne nawyki!

Weź udział w inicjatywie, oznaczając swoje wpisy hashtagiem #BloggersHelpWorld! Pokaż, że można żyć w zgodzie z naturą, nabywając ekologiczne nawyki!

Od lat zauważamy, jak działanie człowieka niszczy Ziemię. Nie tylko ekolodzy przekonują do zmiany nawyków. Dlatego apeluję do koleżanek i kolegów z blogosfery o wspólne działanie. Nie musimy od razu przejść na wege, krzyczeć pod oknami przywódców o potraktowanie tematu ekologii poważnie. Wystarczy żebyśmy po prostu zaczęli od swoich nawyków. Poznaj szczegóły inicjatywy #BloggersHelpWorld!

Dołącz do #BloggersHelpWorld

Tym razem chcemy abyście pokazali swoim obserwatorom oraz przedstawili na swoich blogach, w jaki sposób można żyć ekologicznej, taniej, przyczyniając się do polepszenia sytuacji Ziemi.

Więcej przeczytasz tutaj >>> #BloggersHelpWorld

Polska jest na czele krajów, które zajmują się produkcją węgla, przyczyniając się do zmian klimatycznych. Nie mówiąc o tym, ile marnujemy wody czy jedzenia. Zanieczyszczamy planetę plastikiem i śmieciami, które można byłoby wykorzystywać ponownie lub zamienić na ekologiczną torbę wielokrotnego użytku.

Apeluję do koleżanek i kolegów z blogosfery o wspólne podjęcie działania, aby pokazywać, że można żyć w kompromisie z Matką Naturą. Przykładowo zacznijmy od podnoszenia śmieci, gdy widzimy je w lesie. Nie korzystajmy z foliowych reklamówek, używajmy mniej dezodorantów, przejdźmy na bardziej ekologiczny materiał do ogrzewania domostw, niż węgiel. To tylko sugestie, wybierz metodę aby świat stawał się bardziej przyjazny dla środowiska, a informacją o tym dziel się w social-media pod hashtagiem #BloggersHelpWorld.

Rozmawiamy o tej inicjatywie na Forum!

Co należy zrobić?

  • napisz na blogu, co robisz aby żyć ekologicznie i oszczędniej;
  • wspomnij, że treść jest napisana w ramach Inicjatywy #BloggersHelpWorld;
  • wstaw zdjęcie na portale społecznościowe dodając hashtag, pokazując jak w praktyce działasz;

Blogerzy, którzy już napisali o akcji:

fot. Victory Moriyama / Greenpeace / AFP Photo


Patryk Tarachoń

Patryk Tarachoń

Piszę o relacjach międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistym. Prowadzę podcast ,,Nie będąc sobą". Podobno szczerość jest jedną z cech, które ludzie we mnie cenią i nienawidzą. Łatwo zarażam się śmiechem, nowe osoby mogę słuchać godzinami. Mój blog znajdziesz pod adresem: https://PatrykTarachon.pl/

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *