Aparaty cyfrowe

Strona główna Forum Narzędzia blogerów Aparaty cyfrowe

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Agata Dalach Agata Dalach 1 miesiąc, 1 tydzień temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #44600

  Patryk Tarachoń
  Keymaster

  Blogosfera bogata jest w zdjęcia własnego autorstwa. Poniżej wymieniamy się doświadczeniami związanymi z fotografią.

 • #44637

  Używam aparatów firmy Canon. Firma bardzo mi odpowiada ze względu na obsługę. Dotąd miałam tylko problem z prędkością zapisu.

 • #44641
  Agata Dalach
  Agata Dalach
  Uczestnik

  Ja jakiś czas temu zakupiłam Olympusa OM-D E-M10 Mark III i jestem zachwycona. Początkowo robiłam zdjęcia tylko obiektywem kitowym, który jest chyba najlepszym kitowcem jakiego widział świat i na początek absolutnie wystarcza. Po jakimś czasie oczywiście zaczęło się zbieranie obiektywów. Najlepszym w mojej (albo naszej, bo zbieram wspólnie z narzeczonym) jest SIGMA 16 mm f/1.4 – niesamowicie piękna i jasna stałka, która tworzy piękną głębię ostrości. A ostatnio na promocji w MM w ogóle poszaleliśmy i zamówiliśmy jeden obiektyw z górnej półki, ale trzymamy go w pudełku, czekając aż przyjdzie filtr z Amazona, bo strach go dotykać, że się coś porysuje :D.

 • #44642
  Agata Dalach
  Agata Dalach
  Uczestnik

  Ponieważ nie mogę zedytować posta, to napiszę w osobnym, że wcześniej używałam Canona 350D – dosyć stary model, kupiony z drugiej ręki, ale był naprawdę dobrym kompanem każdej podróży. Potem aparaty w telefonach zaczęły powoli doganiać sprzęt profesjonalny i Canon ze względu na swój ciężar, zaczął zalegać na półce. Lustrzanki są świetne, kiedy pracuje się jako fotograf, natomiast dla hobbystów, którzy jednak pojechali gdzieś przede wszystkim, aby coś zobaczyć i czegoś doznać, aparaty bezlusterkowe absolutnie zrobią swoją robotę 🙂

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Comments are closed.