Aparaty cyfrowe

Opublikowane przez Patryk Tarachoń w dniu

Dołącz do nas Forum Narzędzia blogerów Aparaty cyfrowe

Wyświetlanie 7 odpowiedzi wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #44600
   Patryk TarachońPatryk Tarachoń
   Keymaster

   Blogosfera bogata jest w zdjęcia własnego autorstwa. Poniżej wymieniamy się doświadczeniami związanymi z fotografią.

  • #44637

   Używam aparatów firmy Canon. Firma bardzo mi odpowiada ze względu na obsługę. Dotąd miałam tylko problem z prędkością zapisu.

  • #44641
   Agata DalachAgata Dalach
   Uczestnik

   Ja jakiś czas temu zakupiłam Olympusa OM-D E-M10 Mark III i jestem zachwycona. Początkowo robiłam zdjęcia tylko obiektywem kitowym, który jest chyba najlepszym kitowcem jakiego widział świat i na początek absolutnie wystarcza. Po jakimś czasie oczywiście zaczęło się zbieranie obiektywów. Najlepszym w mojej (albo naszej, bo zbieram wspólnie z narzeczonym) jest SIGMA 16 mm f/1.4 – niesamowicie piękna i jasna stałka, która tworzy piękną głębię ostrości. A ostatnio na promocji w MM w ogóle poszaleliśmy i zamówiliśmy jeden obiektyw z górnej półki, ale trzymamy go w pudełku, czekając aż przyjdzie filtr z Amazona, bo strach go dotykać, że się coś porysuje :D.

  • #44642
   Agata DalachAgata Dalach
   Uczestnik

   Ponieważ nie mogę zedytować posta, to napiszę w osobnym, że wcześniej używałam Canona 350D – dosyć stary model, kupiony z drugiej ręki, ale był naprawdę dobrym kompanem każdej podróży. Potem aparaty w telefonach zaczęły powoli doganiać sprzęt profesjonalny i Canon ze względu na swój ciężar, zaczął zalegać na półce. Lustrzanki są świetne, kiedy pracuje się jako fotograf, natomiast dla hobbystów, którzy jednak pojechali gdzieś przede wszystkim, aby coś zobaczyć i czegoś doznać, aparaty bezlusterkowe absolutnie zrobią swoją robotę 🙂

  • #45623
   Patryk TarachońPatryk Tarachoń
   Keymaster

   Paulina mnie uświadomiła, jak fotografowanie jest skomplikowane, a przede wszystkim drogie. Swego czasu chciałem sam robić zdjęcia na blog, ale ostatecznie zrezygnowałem z pomysłu. Może w przyszłości wrócę do planu, ale na chwilę obecną, korzystam z cierpliwości @Wymiarrowa.

  • #45751

   Fotografia pozwala wyrażać siebie i pokazywać to, na co człowiek zwykle nie zwraca uwagi. Dlatego fotografia ma takie znaczenie. 🙂

  • #46032
   Kuba OsińskiKuba Osiński
   Uczestnik

   Od fotografii zaczęło się całe moje blogowanie i do fotografii wróciło 🙂 Obecnie rozstałem się z Nikonem i w pełni pokochałem swoje Fuji X Pro2.
   Przez powrót do fotograficznego blogowania dorobiłem się kolejnego konta na Instagramie🙂
   Dla nie fotografów polecam lepszy telefon niż aparat. Będzie dla Was łatwiejszy w obsłudze.

  • #46117

   Samodzielnie robimy zdjęcia, ale nie mamy bardzo profesjonalnego sprzętu.

Wyświetlanie 7 odpowiedzi wątku
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!