Blogowigilia

Opublikowane przez Patryk Tarachoń w dniu

Dołącz do nas Forum Wydarzenia Blogowigilia

Wyświetlanie 2 odpowiedzi wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #44594
   Patryk TarachońPatryk Tarachoń
   Keymaster

   Blogowigilia to największe w Polsce, najprawdopodobniej jedyne takie na świecie, świąteczne spotkanie twórców internetowych.

   Pierwsza edycja Blogowigilii odbyła się z inicjatywy Ilony Patro, 18 grudnia 2012 r. w Warszawie. Od tamtej pory, co roku w grudniu, spotykamy się by porozmawiać i wymienić się pomysłami, w radosnej i świątecznej atmosferze spędzając razem czas.

   Przez pierwsze 5 lat Blogowigilia zgromadziła przy bożonarodzeniowym drzewku ponad 2500 blogerów, youtuberów i innych twórców. Dotarła do milionów odbiorców w social mediach. Z roku na rok rośnie nasza świąteczna społeczność.

   Jednym z filarów Blogowigilii jest pomoc charytatywna potrzebującym. We współpracy z Partnerami Blogowigilii wsparliśmy finansowo i rzeczowo stowarzyszenia, domy opieki, fundacje. Uczestnicy Blogowigilii włączyli się w działalność: Szlachetnej Paczki, projektu Charytatywni Allegro oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

   Naszemu świątecznemu spotkaniu zawsze towarzyszą kreatywne aktywności, warsztaty: kulinarne, pakowania prezentów, robienia ozdób świątecznych, parzenia kawy, degustacyjne oraz fantastyczne występy muzyczne i teatralne.

   Jesteśmy najbardziej twórczą, otwartą i nowoczesną społecznością w Internecie. Mamy miliony czytelników, słuchaczy i widzów. Lubimy dzielić się radością z innymi.

   http://www.blogowigilia.pl/

  • #44754

   Jeśli odbędzie się także w tym roku, chętnie wezmę udział w wydarzeniu. Być może udałoby mi się zainteresować tym wydarzeniem firmy z którymi współpracuję.

  • #45009
   Patryk TarachońPatryk Tarachoń
   Keymaster

   Odbyła się i było kameralnie tak, jak podczas pierwszej edycji na której byłem. Więcej napisałem o moich wrażeniach tutaj:

Wyświetlanie 2 odpowiedzi wątku
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.