Blogowigilia

Strona główna Forum Wydarzenia Blogowigilia

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Patryk Tarachoń 1 miesiąc, 1 tydzień temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #44594

  Patryk Tarachoń
  Keymaster

  Blogowigilia to największe w Polsce, najprawdopodobniej jedyne takie na świecie, świąteczne spotkanie twórców internetowych.

  Pierwsza edycja Blogowigilii odbyła się z inicjatywy Ilony Patro, 18 grudnia 2012 r. w Warszawie. Od tamtej pory, co roku w grudniu, spotykamy się by porozmawiać i wymienić się pomysłami, w radosnej i świątecznej atmosferze spędzając razem czas.

  Przez pierwsze 5 lat Blogowigilia zgromadziła przy bożonarodzeniowym drzewku ponad 2500 blogerów, youtuberów i innych twórców. Dotarła do milionów odbiorców w social mediach. Z roku na rok rośnie nasza świąteczna społeczność.

  Jednym z filarów Blogowigilii jest pomoc charytatywna potrzebującym. We współpracy z Partnerami Blogowigilii wsparliśmy finansowo i rzeczowo stowarzyszenia, domy opieki, fundacje. Uczestnicy Blogowigilii włączyli się w działalność: Szlachetnej Paczki, projektu Charytatywni Allegro oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Naszemu świątecznemu spotkaniu zawsze towarzyszą kreatywne aktywności, warsztaty: kulinarne, pakowania prezentów, robienia ozdób świątecznych, parzenia kawy, degustacyjne oraz fantastyczne występy muzyczne i teatralne.

  Jesteśmy najbardziej twórczą, otwartą i nowoczesną społecznością w Internecie. Mamy miliony czytelników, słuchaczy i widzów. Lubimy dzielić się radością z innymi.

  http://www.blogowigilia.pl/

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Comments are closed.