Instagram

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Paulina Radziszewska 1 miesiąc, 1 tydzień temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #44596

  Patryk Tarachoń
  Keymaster

  Instagram służy głównie do dzielenia się zdjęciami. Możemy nagrywać tz. InstaStory, czyli krótkie nagrania, które znikają po 24h. Należy do tej samej firmy co Facebook. Dowiedz się, jak tworzyć w nim ciekawą treść i skutecznie docierać do nowych osób!

  http://www.Instagram.com/MocnaGrupaBlogerow

 • #44635

  U mnie sprawdza się lajkowanie zdjęć, tz. odwiedzanie lokalizacji lub hashtagu i po prostu klikanie serduszek. Przy postach powiązanych z moim profilem (w tym przypadku fotografia), zostawiam jeszcze komentarz, który piszę na podstawie pierwszej myśli, jaka przyszła mi do głowy na temat profilu.

  Z bardziej oczywistych technik? Oczywiście dodawanie lokalizacji do postów, hashtagów i przede wszystkim opisów bogatych w treść. Ostatnio zarchiwizowałam ponad 100 zdjęć, aby profil był bardziej tematyczny i oddawał mój charakter i emocje, które chcę przedstawiać na zdjęciach.

  W opisie profilu (bio) wpisałam czym się zajmuję. Jest link do strony oraz dane kontaktowe. W relacjach InstaStory tak samo, staram się dodawać lokalizację i hashtag.

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Comments are closed.