Instagram

Opublikowane przez Patryk Tarachoń w dniu

Wyświetlanie 4 odpowiedzi wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #44596
   Patryk TarachońPatryk Tarachoń
   Keymaster

   Instagram służy głównie do dzielenia się zdjęciami. Możemy nagrywać tz. InstaStory, czyli krótkie nagrania, które znikają po 24h. Należy do tej samej firmy co Facebook. Dowiedz się, jak tworzyć w nim ciekawą treść i skutecznie docierać do nowych osób!

   http://www.Instagram.com/MocnaGrupaBlogerow

  • #44635

   U mnie sprawdza się lajkowanie zdjęć, tz. odwiedzanie lokalizacji lub hashtagu i po prostu klikanie serduszek. Przy postach powiązanych z moim profilem (w tym przypadku fotografia), zostawiam jeszcze komentarz, który piszę na podstawie pierwszej myśli, jaka przyszła mi do głowy na temat profilu.

   Z bardziej oczywistych technik? Oczywiście dodawanie lokalizacji do postów, hashtagów i przede wszystkim opisów bogatych w treść. Ostatnio zarchiwizowałam ponad 100 zdjęć, aby profil był bardziej tematyczny i oddawał mój charakter i emocje, które chcę przedstawiać na zdjęciach.

   W opisie profilu (bio) wpisałam czym się zajmuję. Jest link do strony oraz dane kontaktowe. W relacjach InstaStory tak samo, staram się dodawać lokalizację i hashtag.

  • #45859

   Mi pomogło dopisanie imienia do mojego BIO, wcześniej widniała w nim tylko nazwa firmy i nazwisko. To spowodowało, że wiele osób zaczęło do mnie pisać, prosiło o przesłanie oferty, chciało mnie lepiej poznać. W rezultacie ponad połowa z nich stała się moimi klientami.

   Od kilku tygodni jestem też aktywna na IG godzinę po opublikowaniu posta (komentuję podobne konta, wchodzę w hashtagi, lajkuję, odpowiadam) i obserwuję, że posty mają dużo większe zasięgi zanim to robiłam.

  • #45868
   Patryk TarachońPatryk Tarachoń
   Keymaster

   W moim przypadku Instagram blokuje za danie nawet kilku polubień. Komentarze rzadziej są blokowane.

  • #46118

   Lajkujemy i komentujemy inne profile, które na co dzień obserwujemy.
   Staramy się też działać na Instastories i jak to robiłyśmy codziennie widziałyśmy poprawienie interakcji na nasze wpisy.

Wyświetlanie 4 odpowiedzi wątku
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.