Poznaj blogi

Opublikowane przez Patryk Tarachoń w dniu

Dołącz do nas Forum Zapoznaj się Poznaj blogi

Wyświetlanie 22 odpowiedzi wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #44590
   Patryk TarachońPatryk Tarachoń
   Keymaster

   Czy znasz te blogi?

   Poniżej każdy bloger napisał kilka słów na temat swojego bloga, opisał moment pojawienia się pomysłu oraz krótko zaprosił.

  • #44997

   Mój blog https://marcinkaminski.pl/ początki miał w 2012 roku, lecz po paru latach przeszedł gruntowną przemianę, skupiając się wyłącznie na męskim stylu życia. Tematy życiowe, partnerskie, gadżety, recenzje filmowe, rowery elektryczne i iksdylion innych pomysłów. Równorzędnie z blogiem działa profil FB https://www.facebook.com/kaminskimarcin/ oraz IG https://www.instagram.com/marcinkaminski_pl/

  • #45045

   U mnie pomysł na bloga zrodził się spontanicznie, od zawsze lubiłam pisać i czytać, głównie po to aby poszerzać swoje horyzonty na różne tematy.
   Na blogu dominuje tematyka lifestyle, ale głównie są to tematy związane z rozwojem osobistym, motywacja i kariera oraz relacje międzyludzkie (nawiązywanie znajomości, związki, randki).
   Zapraszam chętnych do zajrzenia na moją stronę https://jasminengirl.pl Miło mi będzie jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarzu;)

  • #45395

   Założyłam swój blog https://WymiarowyBlog.pl/ w 2017 roku. Najpierw chciałam pisać o książkach, a później zależało mi na udziale w Blogowigilii. Te dwa powody przyczyniły się do prowadzenia bloga. Miałam nieśmiały plan aby pisać o fotografii. W między czasie podjęłam się nauki w AFIP (Akademia Fotografii i Przedsiębiorczości) w Białymstoku. Nadszedł czas, że zechciałam wrócić do pisania i tym sposobem mój blog powraca. 🙂

  • #45398
   Patryk TarachońPatryk Tarachoń
   Keymaster

   W moim przypadku było tak, że potrzebowałem się oderwać od realnego życia. Założyłem pierwszy blog dla o filmach machinima wstawianych na YouTube. Następny o moich filmach i pomysłach. Kolejne Przygotuj się na Start oraz Wsparcie Bloga Porady dla Blogerów, usunąłem gdy przechodziłem na WordPress i własny adres https://PatrykTarachon.pl/. Po kilku tygodniach zacząłem rozbudowywać blog o nowe elementy. Taka sytuacja. 😉

  • #45399

   Każdy z nas kierował się innymi powodami aby zacząć pisać. Ciekawe gdzie nasze pasje, doprowadzą nas za kilka lat? 🙂

  • #45589
   Agata DalachAgata Dalach
   Uczestnik

   Ja zawsze chciałam mieć bloga. Kiedy po raz pierwszy, jako nastolatka, miałam wreszcie dostęp do internetu, swoją pierwszą stonkę założyłam jeszcze tego samego dnia. Kocham pisać, analizować to co widzę, dzielić się swoimi pasjami. Początkowo mój blog był bardzo nieuporządkowany, wielotematyczny i bez większego celu. Obecnie jednak staram się pisać głównie na tematy związane z kulturą i tworzeniem. Zapraszam: http://otwarium.pl/

  • #45558

   Cześć, bloga założyłam w maju 2014 roku. Była to bardzo spontaniczna decyzja i w tamtym momencie blog był jedynie zabawą. Zaczęłam pisać po tym, jak szukając informacji w sieci o wcześniakach (jestem mamą wcześniaka) natrafiałam na artykuły na innych blogach, z którymi niekoniecznie się zgadzałam. Mąż zażartował, że zamiast czytać inne blogi powinnam założyć swojego własnego i dzielić się swoją wiedzą (jestem pielęgniarką z wykształcenia) i doświadczeniem. Tego samego dnia powstał mój blog http://www.sebucja.pl
   Dziś blogowanie jest moją pracą. Od ponad roku prowadzę własną działalność gospodarczą, którą podstawę stanowi blog i projektowanie stron/sklepów internetowych (umiejętność tą opanowałam dzięki blogowaniu i samodzielnemu kilkukrotnemu przebudowaniu własnej strony).
   Obecnie najwięcej piszę o zdrowiu dzieci, jednak pojawiają się u mnie także luźne, lifestylowe tematy.

  • #45635

   Cześć wszystkim.

   Pomysł na bloga, którego aktualnie prowadzę pojawił się w 2015 roku, choć moja przygoda z blogowaniem zaczęła się 1,5 roku wcześniej. Zawsze lubiłem pisać, więc postanowiłem założyć stronę, w której opisuję swoje zajawki i nie tylko.

   blomatt.pl to fotografia mobilna, którą interesuję się od dłuższego czasu; efektywność/produktywność, bo od zawsze uwielbiałem wiele planować i stosować różne techniki usprawniające pracę czy naukę; trochę o internecie oraz social mediach, gdyż czasami zagłębiam się w tematy marketingowe. Jednak mój blog to znacznie więcej, bo chciałem połączyć przeszłość i pierwotny charakter tego typu stronek (internetowy pamiętnik) z teraźniejszością (profesjonalizacja, a także specjalizacja w wąskiej tematyce).

   Blogowanie różnie mi wychodzi, ale ciągle staram się być coraz lepszym i rozwijać się. W 100% piszę hobbystycznie, po prostu dla fun’u. Miło dołączyć do Mocnej Grupy Blogerów i współtworzyć razem z Wami to miejsce. 🙂

  • #45671

   Witam 🙂
   Blog prowadzę od 2013 roku ze zmienną częstotliwością. Przez ten czas zmieniał się i ewoluował, aż w końcu “skurczył się” do kilku tematów: rękodzieła, pieczenia i książek dla dzieci. W sumie można powiedzieć że znajdziecie na nim ułamek mojego życia, pasji i rodzinki, gdyż staram się czasem z dystansem pisać o macierzyństwie.

   Ostatnio myślę o zmianach, gdyż moja strona powiewa dość mocno oldschoolem… być może niedługo tym się zajmę… w każdym razie, fajnie być z Wami 😉 pozdrawiam!

   http://okiem-mamy-mlodej.blogspot.com

  • #45669
   Jaga PJaga
   Uczestnik

   To już mój drugi blog.

   W pierwszym panował nieład i ogólny rozgardiasz. Obecnie mój blog również nie posiada bliżej sprecyzowanego profilu. Piszę o tym co mnie bawi, drażni i co mnie irytuje. Część wpisów przenoszę z poprzedniego bloga, ale jak mam nastrój to wpisy ociekają sarkazmem i ironią.

   https://Jagatoja.pl/

   Miło mi że tu jestem

  • #45703

   Hej 🙂
   I ja znalazłam w końcu chwilę, by powiedzieć kilka słów o sobie 🙂

   Tak naprawdę pierwsze kroki w blogowaniu stawiałam prawie 20 lat temu! To były czasy polchatu, pierwszych blogów na onecie. W tych czasach blogi traktowano jako pamiętniki internetowe, gdybym wtedy wiedziała jak to może się rozwinąć.. 😀 No, ale mając lat 15 próbowałam swoich sił. Na jednym blogu pisałam wiersze, na drugim swoje przemyślenia. W końcu zamknęłam oba, zajęłam się szkołą i życiem. Po wielu latach, w 2014 roku (po prawie dwóch latach spędzonych w domu z dzieckiem) wpadłam na pomysł, żeby coś sobie popisać. Zaczęłam się wdrażać w ten świat, który okazał się bardzo rozwinięty.

   Moimi głównymi tematami jest rodzina, dzieciaki, lokalne wycieczki i książki dla dzieci. Jeszcze pies, nasz pies także przewija się na blogu. Od czasu kiedy zaczęłam pisać wiele się zmieniło, dużo nowych rzeczy się dowiedziałam, ale nadal czuję dużą potrzebę wiedzy. Chcę stale się rozwijać w pisaniu i prowadzeniu bloga, mam nadzieję, że będę miała w sobie tyle zaparcia, by mimo przeciwności robić to co uwielbiam – czyli pisać.

   Moje miejsce znajdziecie pod adresem https://dzieciorka.pl

  • #45761
   Amelia BartońAmelia Bartoń
   Uczestnik

   Cześć!
   Miło znaleźć się w tak zacnej grupie bloggerów!

   Moja historia jest nieco inna niż większości osób, bo ja bloga nigdy mieć nie chciałam. Od zawsze pasjonowały mnie psy i z powodu tej pasji mąż i znajomi namówili mnie, by założyć blog i dzielić się przemyśleniami z innymi, którzy nie mogą porozm+. I choć długo się opierałam, ostatecznie w psiej-blogosferze jestem od 2015 roku.

   Na moim blogu opisuję przygody z życia z dwoma psami. Ich problemy, pracę z nimi, moje i ich szkolenia. Ale również dużo miejsca przeznaczam na podróże z psami po Polsce i Europie, relacje z zawodów i psich imprez oraz testy produktów dla psów i ich opiekunów.

   Jeżeli masz psa, lubisz psy, albo po prostu chcesz się czegoś o nich dowiedzieć, to myślę, że mój dog-lifestylowy blog przypadnie Ci do gustu.

   https://zamerdani.pl/
   https://www.facebook.com/Elza.Donner/
   https://www.instagram.com/zamerdani.pl/

  • #45849
   Karol RiebandtKarol Riebandt
   Uczestnik

   Cześć wszystkim!

   Jestem tutaj co prawda chwilę, ale już wiem, że na pewno będzie się tutaj działo!

   Moja historia z blogowaniem jest prosta. Tworzyłem bloga, nie pisałem na nim za dużo i tak sobie leżał, ale ostatnio to zmieniam i staram się tworzyć nowe i lepsze materiały.

   Na blogu piszę o popkulturze, ludziach, technologii i może będę wstawiać opowiadania i innego rodzaju przemyślenia.

   Gorąco zapraszam każdego kto lubi cokolwiek z powyższej mieszanki.

   Zapraszam też na inne swoje social media:

   Blog
   Instagram
   Twitter

  • #45930
   Maria KowalewskiMaria Kowalewski
   Uczestnik

   Cześć.
   Zaczęłam prowadzić bloga, żeby nie zapomnieć wrażeń z podróży. Żeby łatwiej się było podzielić nimi z przyjaciółmi i rodziną w Polsce. Dzięki temu każda wyprawa dostaje swoją zakładkę, a zdjęcia mogą przybliżyć innym fajne zakątki.
   https://e-pakujwalizki.pl/

  • #45959
   Kuba OsińskiKuba Osiński
   Uczestnik

   Cześć,
   Kiedyś blogowałem bardziej regularnie, ale ostatnio trochę moje pisanie podupadło. Obecnie prowadzę dwa blogi. Mój taki o stylu życia z bieganiem, trochę o fotografii i o mieszkaniu na wsi httt://www.kubaosinski.eu Drugi blog to raczej fotoblog Moich Małych Mrów http://www.mylittleants.pl

   Mam nadzieje, że regularność publikowania wróci na stare tory.
   Zajrzyjcie w wolnej chwili.

  • #45960

   Cześć!
   Jestem Asia Bogielczyk z Poznania.
   Bardzo się cieszę, że jestem członkiem Mocnej Grupy Blogerów, choć bardziej niż blogerem czuję się przedsiębiorcą. 🙂 Od blisko 15 lat prowadzę własną firmę szkoleniową.

   Jestem trenerem biznesu i coachem. Wspieram innych w budowaniu wizerunku eksperta, brandingu oraz w sprzedaży (bezpośredniej i online). Działam na terenie całej Polski.

   Bloga bogielczykdlakobiet.com/blog/ założyłam, aby moi przyszli klienci mogli mnie lepiej poznać i aby łatwiej im było podjąć decyzję o naszej współpracy. Rozwinęłam go tak, że w ubiegłym roku brał udział w Gali Twórców Influencer Live Poznań w kategorii “Blog firmowy”. Z czego jestem bardzo dumna.

   Zapraszam Cię na mojego FB i IG. Do zobaczenia!

   https://www.facebook.com/bogielczyk/
   https://www.instagram.com/bogielczykcom/

  • #46111

   U nas pomysł na bloga http://www.pojedztam.pl powstał, gdy byłyśmy na 3 roku studiów licencjackich z masą wolnego czasu. Początkowo chciałybyśmy pisać typowo o bliźniętach jednojajowych, jednak bardzo szybko tematyka przerodziła się w podróże, później doszły jeszcze harcerstwo i biznes.

  • #46128
   Patryk TarachońPatryk Tarachoń
   Keymaster

   Nic nie stoi na przeszkodzie, aby poruszyć w jakiejś serii tematu bliźniąt. Warto sprawdzać różne tematy. Na początku możecie stworzyć taką serię na social-media. 🙂

  • #46386
   Magdalena Bejmaoironio
   Uczestnik

   Cześć wszystkim. 🙂 Mam na imię Magdalena, ale w świecie blogów funkcjonuję pod pseudonimem oironio. Swojego pierwszego bloga założyłam będąc jeszcze w gimnazjum, wówczas średnio wychodziło mi prowadzenie tematyki lifestylwoej, dużo lepiej miał się mój blog, w którym pisałam opowiadanie inspirowane…moim życiem (szok, że życie gimnazjalistki może być ciekawe :D). Później pojawił się fotoblog, a po nim kilkuletnia przerwa. Na poważnie do pisania powróciłam na studiach, w 2014 roku. Na poważnie, ponieważ od tamtej pory nadal prowadzę swojego bloga www i ciągle staram się go ulepszać by nadal był ciekawy i przyjemny dla oka moich czytelników. Tematyka to lifestyle, kosmetyki, książki – a wszystko to okraszone sporą dawką zdjęć. Zapraszam!

  • #46744
   Alicja OlkowskaAlicja Olkowska
   Uczestnik

   Witam serdecznie. Mam na imię Ala i jestem psiarą w 100%. Na co dzień funkcjonuję wraz z moim psem Fluffy’m – małą białą, puchatą kulą rasy maltańczyk, którą dumnie mogę nazywać psem sportowym.

   Moja pasja do psów zaowocowała powstaniem bloga Ala ma Psa już w lutym 2019. Opisuję tam wszystko o psach, czego według mnie brakuje w internecie. A znajduje się tam wiele – przepisy dla psów, porady i inspiracje dla psiarzy, recenzje wszystkiego, co z czworonogami związane i oczywiście mnóstwo zabawy i śmiechu, bo przecież to luźny blog internetowy, nie poważna gazeta dziennikarska.

   Jeżeli chcesz bliżej poznać nasz Foremost Team, szukaj nas tutaj:
   alamapsa.com.pl

  • #47051

   Cześć,
   jestem Rafał i od blisko roku prowadzę bloga o technologii, informatyce, komputerach, grach i luźnych przemyśleniach o technologii w codziennym życiu. Staram się, by każdy znalazł coś pożytecznego dla siebie. Od poradników przez newsy aż do felietonów i recenzji.

   Jeszcze kilka lat temu uważałem, że nie nadaję się do prowadzenia bloga. Nie dość, że zawsze byłem na bakier z ortografią, interpunkcją i lekkością pisania to na dodatek brakowało mi odwagi do działania. Na szczęście zawsze miałem wiele do powiedzenia. Postanowiłem się przełamać, nadrobić braki w umiejętnościach i oto jestem. Realizuje swoją pasję w sposób, który mnie satysfakcjonuje.

   Jeśli tak jak ja lubisz komputery, technologię, elektronikę, gadżety albo po prostu lubisz czytać na ciekawe tematy, to zapraszam.

   href=”https://www.cyberbay.pl”>

   PS. Jeśli ktokolwiek z was czy waszych znajomych będzie potrzebował pomocy, czy do w wyborze, czy naprawie komputera/telefonu zawsze możecie do mnie napisać. Postaram się pomóc, najlepiej jak potrafię.

  • #50863
   Magda SzarMagda Szar
   Uczestnik

   Cześć,
   mój blog powstał z potrzeby oderwania się od rzeczywistości, sprawdzenia swoich sił w pisaniu i rozwijaniu swoich zainteresowań. Po części blog powoli pomaga mi prowadzić życie jakie chcę, pomaga mi je zmieniać 😉

   Blog https://lazuroweniebo.wordpress.com/ to na razie miks różnych tematów, którym przypisuję kategorie. Główne już powstałe kategorie to: lifestyle, minimalizm wewnętrzny, natura, życie codzienne.

Wyświetlanie 22 odpowiedzi wątku
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.