Jak zmieniała się Mocna Grupa Blogerów

Opublikowane przez admin w dniu

Jak rozwijała się Mocna Grupa Blogerów? Co oferuje serwis dla blogerów? W jaki sposób MGB promuje blogerów? Zobacz kto dołączył do serwisu dla blogerów!

Jak rozwijała się Mocna Grupa Blogerów? Co oferuje serwis dla blogerów? W jaki sposób MGB promuje blogerów? Zobacz kto dołączył do serwisu dla blogerów!

Mocna Grupa Blogerów działa od 2013 roku. Powstała z myślą o twórcach, którzy postanowili wzajemnie się wspierać, doradzać i uczyć od siebie. W poniższym tekście dowiesz się, jakie zmiany przeszła MGB przez ostatnie lata i co się zmieniało!

Początki Mocnej Grupy Blogerów (2013)

Założycielem MGB jest Kamil Lipiński, autor bloga 500sekund.pl oraz właściciel biura tworzącego strony internetowe Create24.pl. Strona powstała, aby przedstawiać cele, którymi się kierujemy oraz członków grupy. Głównym miejscem, w którym się komunikowaliśmy, jest nasza grupa na Facebooku. Nawiązywanie przyjaźni, podejmowanie się wspólnych współprac i wzajemna pomoc, przyciągały kolejnych blogerów.

Nowy wygląd i rozbudowa społeczności (2014)

W 2014 roku strona została zaktualizowana, co było przełomem dla Mocnej Grupy Blogerów. Autorem zmian był jej właściciel Kamil Lipiński. Wprowadził przełomowe zmiany, które wytyczyły nowy kierunek. Strona stała się serwisem, w którym każdy użytkownik otrzymał swoje konto, a dzięki specjalnie napisanym skryptom, serwis pokazywał łączną liczbę wyświetleń blogów, które podawaliśmy w profilu. Dodane zostały Inicjatywy oraz automatycznie pojawiające się linki do naszych blogów! Od tamtej pory, osoby, które odwiedzają MGB pierwszy raz, mogą nas poznać i zobaczyć co nowego napisaliśmy na naszych blogach. Kolejną nowością są oferty członków Mocnej Grupy Blogerów oraz propozycja podjęcia współpracy dla potencjalnych przedsiębiorców i firm.

Forum, social-media nowy wygląd (2019)

W 2019 roku doszło do kolejnych zmian, które we współpracy z Kamilem Lipińskim, wprowadził Patryk Tarachoń. Wprowadzone zostały niezbędne poprawki tj. polityka prywatności, zautomatyzowane wiadomości czy połączone podstrony, aby odbiorcy nie musieli przekrzykiwać menu celem uzyskania informacji. Poza zmianą wyglądu i sposobu działania profili użytkowników serwis otrzymał również Forum, na którym rozwiewamy wątpliwości oraz zadajemy pytania, do których w razie potrzeby łatwo wrócić. W tym czasie został otwarty fanpage, profil Instagram oraz strona w LinkedIn.

Dlaczego warto być częścią MGB?

Wciąż zmieniamy się na lepsze. Mocna Grupa Blogerów jest wyjątkowa dzięki blogerom, którzy udzielają się, budując przyjazną atmosferę tego miejsca. Jeśli jeszcze nie jesteś częścią naszej społeczności, możesz dołączyć do nas, przechodząc na podstronę Zapisuję się! Jeśli chcesz nas bardziej poznać, przejdź na podstronę Członkowie lub nasze Forum.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *