Czas zacząć jesienne wyzwanie!

Przygotowane przez nas Jesienne Wyzwanie Blogowe stworzone zostało dla wszystkich – słowa kluczowe dobrane są tak, by pasowały bez względu na tematykę bloga. Co z nimi zrobicie zależy dosłownie tylko od Was!

Celem wyzwania jest przede wszystkim dobra zabawa i możliwość poznania nowych osób przez ich blogi i teksty.

Wyzwanie trwa do końca października, czyli jeszcze 20 dni, słowa kluczowe są cztery, na każde więc macie równo po pięć dni.

Wyzwanie trwać będzie do początku listopada, na każde słowo kluczowe macie tydzień.

Słowa kluczowe: wschód, szaro, jesień i pomarańcz.

Wschód

Czy będzie to wschód słońca, czy geograficzny wschód od Polski, czy może książka z tym słowem w tytule – co Wam pasuje i przyjdzie do głowy będzie pasować. Na wasze teksty czekamy do 16 października.

Szaro

Stylizacja w odcieniach szarości, a może coś o Christianie Greyu czy Sashy? Może coś o wilkach albo pogodzie za oknem? Możliwości są tysiące! Szare teksty opublikujcie najpóźniej 23 października.

Jesień

Po prostu – skoro to jesienne wyzwanie. W tym punkcie jest chyba miejsce na wszystko? Zmieścicie się do 30 października?

Pomarańcz

Zima to sezon na pomarańcze, okrągłe i soczyste, jest to też kolor liści opadłych z drzew i główek prawdziwków w popołudniowym słońcu – coś znajdziecie, prawda? 6 listopada to ostatni dzień na napisanie tego wpisu, tak jak i ostatni dzień naszego pierwszego wyzwania.

Piszecie się?

Dajcie w komentarzu znać, że chcecie wziąć udział, wklejcie u siebie na blogu banner akcji (do wyboru macie tyyyyle rozmiarów) i podlinkujcie do tej strony, żeby zachęcić znajomych.

To co, zaczynamy?

jwb300x300jwb150x300
jwb300x150jwb720x150

jwb1120x300

Każdy dzień wyzwania będzie miał utworzoną swoją stronę, gdzie będziemy czekać na wasze komentarze z odnośnikami do wpisów!

Przypominamy, termin wyzwania został przedłużony!

16 komentarzy so far:

 1. Nie ma to tamto, jasne że się piszę 🙂 Nie wiem, czy z każdym zagadnieniem się wyrobię, ale chętnie poczytam teksty innych i sama coś stworzę 🙂

 2. Tak, tak, taaaak! Lecimy z tym. 🙂

 3. Jasne, uwielbiam wspólne akcje!

 4. Zgłaszam się 🙂 i mam nadzieję, że uda mi się obrobić na obu blogach 😛

 5. Spróbuję, przynajmniej z jednym słowem:)

 6. […] nie jest ono skomplikowane, a może dostarczyć dobrej zabawy 🙂 wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj. […]

 7. Witajcie 🙂 Wpisuję się na listę i biorę się do pisania 😉

 8. […] ale z prawie 2000 zdjęć jednak troszeczkę ujęć wybrałam i mam co jeszcze pokazać 🙂 W końcu wschód Polski jest naprawdę przepiękny i warto go promować, bo wydaje mi się niedoceniany przy wszechobecnym […]

 9. Kiedy otworzycie zakładkę „szaro”? 😉

 10. […] dniem, szarówką i stanami depresyjnymi. Szary to także słowo, które należy zinterpretować w jesiennym wyzwaniu blogowym. Nie chcę opisywać mojego stanu ducha gdy spoglądam za okno, nie chcę również pisać o […]

 11. […] To jest następna kartka na jesienne wyzwanie blogowe, organizowane przez Mocną Grupę Blogerów. Inspiracją dla niej jest słowo: szaro. Dla mnie […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*