Jesienne wyzwanie czas zacząć!

Opublikowane przez admin w dniu

Weź udział w wyzwaniu, którego inicjatorem jest MGB! Przygotowane przez nas Jesienne Wyzwanie Blogowe stworzone zostało dla wszystkich!

Słowa kluczowe dobrane są tak, by pasowały bez względu na tematykę bloga. Co z nimi zrobicie zależy dosłownie tylko od Was! Celem wyzwania jest przede wszystkim dobra zabawa i możliwość poznania nowych osób przez ich blogi i teksty. Jesienne Wyzwanie trwa do 30 października. Na każde słowo kluczowe macie tydzień. Słowa kluczowe: wschód, szaro, jesień i pomarańcz.

Wschód

Czy będzie to wschód słońca, czy geograficzny wschód od Polski, czy może książka z tym słowem w tytule – co Wam pasuje i przyjdzie do głowy będzie pasować. Na wasze teksty czekamy do 16 października.

Szaro

Stylizacja w odcieniach szarości, a może coś o Christianie Greyu czy Sashy? Może coś o wilkach albo pogodzie za oknem? Możliwości są tysiące! Szare teksty opublikujcie najpóźniej 23 października.

Jesień

Po prostu – skoro to jesienne wyzwanie. W tym punkcie jest chyba miejsce na wszystko? Zmieścicie się do 30 października?

Pomarańcz

Zima to sezon na pomarańcze, okrągłe i soczyste, jest to też kolor liści opadłych z drzew i główek prawdziwków w popołudniowym słońcu – coś znajdziecie, prawda? 6 listopada to ostatni dzień na napisanie tego wpisu, tak jak i ostatni dzień naszego pierwszego wyzwania.

Piszecie się?

Dajcie w komentarzu znać, że chcecie wziąć udział, wklejcie u siebie na blogu banner akcji (do wyboru macie tyyyyle rozmiarów) i podlinkujcie do tej strony, żeby zachęcić znajomych.To co, zaczynamy?

Hashtagi: #JWB #JesienneWyzwanie #MocnaGrupaBlogerow #jesien #nowywpis #nowypost #blogosfera #blogowanie #polskiblog

W komentarzach zostawiajcie linki z odnośnikami do wpisów!

Oto wyróżnione osoby!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *