Kluczem do sukcesu jest znać ludzi, którzy znają ludzi – nowe spotkania Networkingus

Opublikowane przez admin w dniu

Większość biznesowych relacji opiera się na wzajemnej wymianie kontaktów i usług. Żadne przedsiębiorstwo nie jest samowystarczalne, a każdy freelancer potrzebuje sieci kontaktów by zdobywać nowe zlecenia. Tak rodzi się networking, czyli proces wymiany doświadczeń, umiejętności i korzystania z wzajemnej sieci kontaktów. Po raz pierwszy w Kielcach, 9 czerwca, odbędzie się spotkanie poświęcone wyłącznie networkingowi – NetworKINGus.

KINGUS PNG
– Warszawa czy Kraków – największe w Polsce ośrodki, w których wyznacza się trendy w biznesie – opierają się w głównej mierze na mocnej, partnerskiej współpracy. Chcąc zacząć działalność bądź szukając inspiracji, w pierwszej kolejności szuka się ludzi, z którymi można o pomyśle porozmawiać i skorzystać z ich wiedzy – mówi Paulina Pięta, pomysłodawczyni spotkań NetworKINGus.
– Networking nie jest już obcobrzmiącym pojęciem. Pora, aby takie podejście do biznesu zaszczepić również w Kielcach i zarazić tutejszych biznesmenów wirusem budowania sieci kontaktów. My dajemy do tego miejsce i kontekst, a reszta pozostaje w rękach uczestników – dodaje Paulina.

O co chodzi w NetworKINGusie?
Networkingus będzie cyklicznym spotkaniem organizowanym w Kielcach. Pierwsze, inauguracyjne spotkanie odbędzie się 9 czerwca w Bohomass Lab. Spotkanie dedykowane jest osobom aktywnym, którzy mają pasję do tego co robią, kochają kontakty bezpośrednie i chcą je wykorzystywać w swojej działalności.

– Zapraszamy właścicieli firm, blogerów, aktywistów, członków NGO, organizatorów innych wydarzeń, marketingowców, prowców, dziennikarzy – mówią organizatorzy. – Chcemy, by ludzie docenili takie eventy jako formę dotarcia do odbiorców oraz nauczyli się działać w grupie. Na każdym spotkaniu uczestnicy będą wykonywać zadania rozwijające ich umiejętności pracy z ludźmi. Wybierzemy również naszego króla networkingu, czyli networKINGusa – dodają.

Kto wystąpi?
Pierwszy networKINGus będzie mówił o pracy w grupie i budowaniu zespołu. Będzie biznesowy Speed Dating oraz test definiujący, jaką rolę przyjmujemy pracując w zespole. Na networKINGusowej scenie 9 czerwca zobaczymy Zbigniewa Brzezińskiego oraz Krystiana Stopkę.

Trzy filary networKINGusa
Spotkania opierają się na idei trzech filarów. Po pierwsze edukacja. Każde spotkanie to prezentacje trzech prelegentów, praktyków, którzy zaserwują uczestnikom wiedzę i rozwiązania z różnych dziedzin biznesu. Jako, że networking to łączenie ludzi, tak w tych spotkaniach nie zabraknie elementów integracji. Czerwcowe spotkanie rozpocznie się networkingowym Speed Datingiem – szybkie randki w myśl „poznajmy się i zobaczmy, co możemy razem zrobić”.
A na deser dobra zabawa. Każdy event będzie organizowany w innym miejscu, ale zawsze takim, które będzie sprzyjało integracji i luźnej atmosferze.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?
Udział w spotkaniu jest płatny, jednak sama formułą płatności jest dość niestandardowa. Dlaczego? To uczestnik decyduje ile zapłaci za wstęp. Ilość miejsc ograniczona.
Rejestracja uczestników trwa do 23 maja na stronie http://networkingus.pl/

Wydarzenie na Facebook-u: https://www.facebook.com/events/516028738580689/
Zapraszamy!


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *