Tim Van Der Kuip

Oferta

Masz produkt, z którym chcesz dotrzeć do swojej grupy docelowej? Reklama z nami dotrze do nowych odbiorców! Doskonale wiemy, że marki i agencje reklamowe szukają trzech rzeczy: wyrazistych osobowości blogosfery jak największych zasięgów możliwości dotarcia do odpowiedniej grupy docelowej Tak się dobrze składa, że w Mocnej Grupie Blogerów mamy wszystkie składniki Twojego przyszłego sukces

Zobacz też Mapę Polskiej Blogosfery, którą zorganizowaliśmy w 2015 roku we współpracy z członkami MGB.

Etapy współpracy

Najpierw przedstawiasz nam swoją propozycję, wypełniając poniższy formularz. Nie musisz od razu precyzować wszystkich szczegółów. Ustalimy je na dalszym etapie współpracy. Twoja propozycja jest przedstawiana wszystkim członkom MGB. Rozpoczynasz rozmowy z blogerami, którzy wyrazili chęć współpracy z Tobą.

headway
Brooke Cagle

Przeszkolenie

Każdy blog, który dołączył do Mocnej Grupy Blogerów przeszedł wcześniej drobiazgową weryfikację. Nie ma tu blogerów z przypadku. Każdy z nich dba o regularność wpisów, budowanie swojej społeczności i autentyczność przekazu.

Statystyki

Łączne statystyki blogerów, którzy biorą udział w kampaniach

Wyświetlenia
Użytkownicy
1
sesji
5
odsłon
10
nowych
15
powracających
20
wszystkich

Chcesz aby Twój produkt poleciły osoby, którym odbiorcy ufają? Reklama na blogach jest najlepszym rozwiązaniem! Z nami dotrzesz do nowych klientów!

Skontaktuj się

Prześlij swoją propozycję współpracy: Twoją wiadomością zaopiekuje się Paulina Chmielewska z bloga Wredotek. Możesz także skontaktować się z wybranymi blogerami z konkretnej kategorii przeglądając zakładkę Poznaj nasze blogi lub Członkowie. Poniżej podajemy zasięg ogólny wszystkich blogerów z grupy:

Nasza społeczność

MGB liczy 200 aktywnych i pozytywnych Blogerów, którzy są otwarci na współpracę

Zaangażowanie

Czytelnicy naszych blogów, chętnie biorą udział w dyskusjach. Reagują na nasze treści. Administratorami MGB są twórcy, którzy dokładnie poinstruują, jak powinien wyglądać efekt końcowy współpracy.