Wordsmith

Opublikowane przez admin w dniu

Skuteczna agencja public relations

Ona. Lubi wyzwania, dlatego jak wymyśliła, że otworzy agencję PR w Olsztynie, tak zrobiła. Fighterka – biega (m.in. w biegach górskich), jeździ (w rajdach rowerowych), pływa (żeby odpokutować swojemu organizmowi te wyczyny). Jest konsekwentna, pracowita i zdyscyplinowana. Zawsze nastawiona na efekt. Karolina, zwana w zespole „mamą” lub też „żoną”, od kilku lat jest w związku biznesowym ze wspólniczką, z którą mają wspólny interes, aby jak najlepiej dbać o wizerunek swoich klientów.
I ona. Ze wspólniczką łączy ją nie tylko imię. Lubi wyzwania, choć sama przed sobą chyba nigdy się do tego nie przyzna. Nigdy też nie podejrzewała siebie, że może prowadzić własną firmę. Dlatego po urlopie macierzyńskim postanowiła nie wracać na etat, tylko połączyć siły w spółce i poprowadzić agencję PR. Przez wiele miesięcy tworzyły związek na odległość. Jedna w Olsztynie, druga w Warszawie. Jeszcze wtedy nie sądziła, że przeprowadzi się do Olsztyna. Nie sądziła, że od pomysłu „a chodź spróbujemy sprzedać dom” do kupna mieszkania 250 km dalej jest aż tak blisko. Bo jest.

Nie są same. Jest ich więcej. Tych, z którymi łączy je pasja do PR-u, codzienna frajda z efektów i burze mózgów, aby firmom, które powierzyły im swój wizerunek, było dobrze. A nawet lepiej niż „dobrze”.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub pogadać o PR-ze? Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz. 


1 Komentarz

Kamil Lipiński

Kamil Lipiński · 20 października 2017 o 20:47

Szczegółowo wypytali o statystyki, widoczność wpisu po publikacji na stronie głównej, praktykę usuwania lub nieusuwania wpisów reklamowych, możliwość promocji płatnej w social media, po czym … klient się rozmyślił i ustalenia straciły na aktualności. – 20.10.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *