23 października 2019, Autor: , Kategoria: Inicjatywy Tag ,, , | Brak komentarzy
Czas trwania akcji: 1.01.2019-31.12.2019
Kto może dołączyć? Każdy
Adres akcji: Wyzwanie czytelnicze: WyPożyczone

Weź udział w wyzwaniu WyPożyczone, polegającym na napisaniu recenzji wypożyczonych książek! Dowiedz się więcej na naszej stronie!

Po raz kolejny mogę powiedzieć: szaleństwo! Sporo osób czyta książki pożyczone od innych osób, wypożyczonych z bibliotek stacjonarnych lub wirtualnych. Jestem pełna podziwu dla Was i dlatego ruszamy z kolejną edycją!

Kto może wziąć udział ?

Odpowiedź jest krótka: Każdy! Ten, kto wypożycza (z bibliotek stacjonarnych i wirtualnych) książki (dla dorosłych i dla dzieci), pożycza je od innych i ma ochotę podzielić się wrażeniami po lekturze. Wyzwanie czytelnicze WyPożyczone jest dla każdego.

Czy trzeba prowadzić blog?

Nie, nie ma takiej potrzeby. Swoimi opiniami na temat książek, można podzielić się na swoim profilu w Facebooku, Instagramie, Twitterze itd. Należy pamiętać o ustawieniu profilu jako publicznego i używając hasztag #WyzwanieWypozyczone.

Co można zyskać?

W roku 2019 przygotowaliśmy wraz z partnerami – Biblioteką Miejską w ŁebieWojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Gdańsku oraz Miejską Biblioteką Publiczną w Gdyni upominki dla najaktywniejszych uczestników.

Jak wziąć udział?

Zgłoś swój udział w komentarzu. Możesz napisać, jaki cel sobie stawiasz: ile książek wypożyczonych chcesz przeczytać w obecnym roku. Wypożycz książkę z dowolnej biblioteki, e-booka lub pożycz od przyjaciół/rodziny.
Przeczytaj i napisz kilka zdań o wrażeniach z lektury.

Umieść informację, że wpis jest w ramach wyzwania czytelniczego WyPożyczone, oznacz hashtagiem #WyzwanieWypozyczone, oznacz Mocną Grupę Blogerów i autorkę bloga Rudym Spojrzeniem oraz partnerów.

Facebook: @MocnaGrupaBlogerow @rudymspojrzeniem @bibliotekawlebie @bibliotekapublicznagdansk @bibliotekagdynia, 
Instagram: @MocnaGrupaBlogerow @rudymspojrzeniem @bibliotekagdynia @wimbp_gdansk (najlepiej oznaczajcie na zdjęciu, nie w tekście, to bardzo ułatwia odnalezienie Waszego wpisu).
Twitter: @rudymokiem @wimbpgdansk

Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych.